plástev

Reference


Přidat příspěvek Přidat příspěvek

1 2

Hana Tříletá [Neděle, 14.leden 2018 20:22]

K předešlým příspěvkům se nedá nic dodat, jen souhlasit. Člověk na svém místě. Naši kluci chodí na její angličtinu a v létě byli i na tvoření v její školičce. Spokojení a nadšení a tím pádem jsem i já.


Veronika Kaderová [Pondělí, 5.září 2016 15:47]

Tato školka je mimořádná, protože ji vede skvělá paní učitelka (Lucie Šimků), která se dětem věnuje na maximum, po všech stránkách je rozvíjí, tvoří s nimi krásné výtvory a má k dětem úžasný vztah. Kéž by bylo takových učitelek více. Syn pravidelně protestuje, když má jít ze školky domů a už na schodech se mě ptá, kdy tam půjde zase znovu . Vím, že je v těch nejlepších rukou a návštěvu školky si vyloženě užívá. Pocit toho, že je tam šťastný a ještě se tam mnoho naučí, je pro mě jako pro maminku k nezaplacení. Školku všem velmi doporučuji. Je to ta nejlepší, jakou si umíte představit.


Facebook [Pátek, 15.leden 2016 21:59]

www.facebook.com/happikyds/reviews


Tereza Bočková [Úterý, 12.leden 2016 19:41]

Milá paní učitelko, moc děkujeme, že se našim dětem tak hezky věnujete. Dokázala jste je nadchnout pro angličtinu, děti se těší na každou vaši další zábavnou hodinu.   


Magda Hradilová [Pondělí, 22.červen 2015 18:39]

Po 4 letech výuky ve školce a 3 letech angličtiny jsem moc vděčná, že jsme tak fantastickou osobu, jakou je paní učitelka Šimků měli možnost poznat. Svoje zaměstnání bere jako poslání a děti se v její přítomnosti nestihnout nudit a už vůbec ne zlobit. Za 3 letý program angličtiny zná dcera několik set slovíček a neměla problém dostat se za jazykově zaměřenou ZŠ. Vřele doporučuji všem dalším rodičům.


Olga Pelikánová [Pátek, 20.únor 2015 10:49]

Paní učitelka Lucka je ÚŽASNÁ a nabíjí lidi kolem sebe svou energií, úsměvem a každodenní dobrou náladou. Děti se učí s nadšením.  Je nám po ní moc smutno a nejenom dětem, ale i rodičům, kteří věděli, že má jejich Poklad tu nejlepší a nejsrdečnější péči. Jen dcera se teď trochu zlobí, protože už chodí do 1. třídy a nechápe, že si paní učitelka Lucka neotevřela místo školky školu…..     


Jana Fritscherová [Středa, 18.únor 2015 11:41]

Paní učitelku Lucku známe 4 roky a po tu dobu se věnuje naší Elišce.Určitě se věnuje všem dětem stejně krásně, ale my máme pocit jakési vyjímečnosti a speciálně laskavé péče, což Elišce pomáhá překonat její nesmělou povahu. Díky paní učitelce se naše dcera taky učí anglicky a až bude velká pojede prý studovat balet do Londýna.Můžu podat jen ty nejlepší reference, lepší paní učitelku neznám.


Libuše Maníková [Pátek, 16.leden 2015 19:08]

Jestli někdo váhá, zda je školička Happi kyds tím správným místem pro jeho dítě, již váhat nemusí S paní učitelkou Luckou jsou děti prostě maximálně spokojené. Nevím, jak to dělá, ale naše dcerka, která se doma se zeleninou nekamarádí, ve školce snědla díky p. učitelce opravdu všechno, a ještě nám to s hrdostí hlásila. A v podstatě si nepamatuji, že bychom p. učitelku viděli bez vstřícného úsměvu na rtech. A aby nezůstalo jen u slov, naše dvě děti jsou již přihlášené na kroužek Tvořeníčko. Jsme si totiž jistí, že se tam budou nejen rozvíjet, ale budou tam rády.


Jitka Matiašovicová [Pondělí, 12.leden 2015 22:00]

Paní učitelka Lucie se věnovala našim dvěma dětem v MŠ Hostěnice několik let a oba také docházely a stále docházejí na její kroužky angličtiny. Jsem přesvědčená, že v jejím podání by se děti byly ochotné učit cokoliv, protože se jim i přípravě věnuje maximálně
a své nadšení dokáže dětem předat a nadchnout je. Učí děti nejen angličtinu jako jazyk, ale přibližuje jim i Anglii, tradice... (to byste koukali, kolik dětí v MŠ u nás umí nakreslit anglickou vlajku! A kde všude jí kreslí!!)
Považuji jí za mimořádně nadaného pedagoga i skvělého člověka. Jsem ráda, že se našim dětem v raném předškolním věku věnovala právě ona a držíme jí palce v jejím dalším profesním i lidském rozkvětu.


Monika Kropáčová [Pondělí, 12.leden 2015 7:44]

Ano, takových učitelek je opravdu velmi málo. Pani učitelka Lucka - usměvavá, veselá, energická... A co se výuky angličtiny týká, děti to baví, můj 3letý syn se vždy na angličtinu těší. Myslím, že v MŠ Hostěnice bude moc chybět 


Monika Chaloupecká [Neděle, 11.leden 2015 19:51]

Paní učitelka Lucka je jednoduše strašně milá, hodná paní učitelka - spíše velká kamarádka k dětem, současně ale dbá na dodržování určitých pravidel ..Když se nám náhodou někdy nechtělo do školky a zmínilo se, že tam bude paní učitelka Lucka, bylo vždycky po problémech a do školky se šlo s úsměvem a těšením, jaké to bude mít paní učitelka třeba náušnici, nebo srandovní tužku Nezažila jsem, že by měla špatnou náladu, vždy s úsměvem a nevyčerpatelnou energií pro děti i dospělé - kéž by bylo více takových učitelek     


Daniela Mátlová [Neděle, 11.leden 2015 19:46]

Paní učitelka Lucka je fantastický člověk a skvělý pedagog. Umí děti motivovat a má kamarádský přístup. Zamilovaly si ji nejenom naše děti, ale i my, rodiče!


Petra Kočí [Pátek, 9.leden 2015 23:20]

Zkušenost s paní učitelkou máme krátkou, ale i za pár měsíců se pozná, kdo do školky vnáší pro děti sluníčko, úsměv a radost!!! Úžasná paní učitelka, naprosto doporučuji!!!    


Lukáš Fasora [Pátek, 9.leden 2015 21:04]

Paní učitelka Lucka vyučovala naši dceru po tři roky v MŠ Hostěnice a také v kroužku angličtiny a mohu na její práci i její osobu podat pouze ty nejlepší reference. Vždy optimistická, veselá, na děti milá a současně kompetentní a při řešení problémů rozhodná. Dcera si paní učitelku opravdu zamilovala.


1 2
plástev