plástev

Angličtina - Kurzy pro děti od 3 do 7 let

 

Nechte své děti ZAMILOVAT SE do angličtiny! :)

 

V dnešní době je znalost cizích jazyků a zejména jazyka anglického naprostou samozřejmostí. Zastáváme názor, že je nejlepší a nejjednodušší seznámit se s druhým jazykem co nejdříve. Zejména děti do sedmého roku vnímají cizí jazyk zcela přirozeně - podobně jako jazyk mateřský. Učí se prožitkem a poslechem, jsou schopné vnímat jiný přízvuk či odlišnou intonaci, a nezaleknou se hlásek, které čeština nezná. Navíc se nebojí jazyk používat.

 

S novým jazykem se u nás děti seznamují pomocí zábavných různorodých her a pohybových i jiných aktivitpísničekříkanek, pracují s učebnicípracovními listy a s dalšími doplňkovými materiály. Děti se mimo jiné dozví i zajímavosti o anglicky mluvících zemích.

 

Veškeré činnosti jsou nakombinované tak, aby se děti po celou dobu lekce bavily a neztrácely pozornost. Díky propracované metodice je celý kurz jednou velkou hrou, u které si děti ani neuvědomují, že se učí a nechce se jim končit.

 

Opíráme se o materiály Hippo and Friends nakladatelství Cambridge, které mají u dětí značnou oblibu, představují však jen  část  programu - do výuky je zařazena velká spousta jiných nápaa materiálů - ať už z jiných zdrojů či vlastních - které se nám za léta praxe osvědčily. Kurz je unikátním uceleným výběrem toho nejlepšího. :)

 

Díky extra podrobným reportům, které každý týden obdržíte e-mailem, budete mít dokonalý přehled o tom, co děti v jednotlivých lekcích dělají. Navíc lze reporty využít i k domácímu opakování. Součástí jsou nová slovíčka a fráze, texty básniček, písniček a příběhů, odkazy na videa, poznámky k výslovnosti atd. Reporty jsou psány v češtině - není nutností, aby znal rodič anglický jazyk.

 

Za svou práci jsou děti navíc odměňovány nálepkami, které si lepí do speciálního sešitku, což má u dětí velký úspěch :).

 

Kurz je celoroční a lekce o délce 45 minut probíhají jednou týdně. Lekce probíhají bez účasti rodiče.

 

A co za rok? Děti mohou ve stejném programu nadále pokračovat, jelikož je rozpracován celkem na 3 roky (výuka i učebnice navazují na to, co se s námi děti již naučily). A na školáky pak čekají naše další kurzy :).


Uvažujete-li o jazykově zaměřené ZŠ, pak jsou naše kurzy ideální přípravou.


!!!

Usmívající se ENGLISH IS SUPERCALIFRAGILISTICEXPIALIDOCIOUS Usmívající se

!!!

Hippo and Friends Starter Pupil's Book : Hippo and Friends Ser. - Claire SelbyHippo and Friends 2 Pupil's Book : Hippo and Friends - Claire Selby

(učebnice Hippo and Friends - nakladatelství Cambridge)

 

ROZPIS pro školní rok 2021/2022:

27. 9. 2021 - 12. 6. 2022

(zápis nových studentů bude zahájen 7. 6. 2021)

 

Druh kurzu

Den a čas kurzu

Lekcí za rok

Délka lekce

 

Cena za pololetí Cena za rok

Hippo 1 (1. rok)

OBSAZENO

středa

15:50 - 16:35

32

45 minut 2790 Kč 5580 Kč

Hippo 2 (2. rok)

OBSAZENO

 čtvrtek

15:40 - 16:25

32

45 minut 2790 Kč 5580 Kč

Hippo 3 (3. rok)

ve šk. r. 2021/22 neprobíhá

 

     
  • Kurzy jsou celoroční - při zápisu lze uhradit celý školní rok jednou souhrnnou splátkou nebo kurzovné rozložit na dvě platby (1. část se hradí při zápisu a slouží jako rezervace, 2. část je nutno uhradit nejpozději v den zahájení kurzu). 

  • Učebnice nejsou zahrnuty v ceně kurzu.

    (Ostatní materiály zahrnuty jsou - pracovní listy a další výukové materiály, sešitek, nálepky a velice podrobné reporty o činnostech v jednotlivých lekcích.)


CENÍK všech služeb

 

V případě zájmu o zápis do kurzu nebo v případě jakéhokoliv dotazu nás prosím kontaktujte na happikyds@gmail.com.

Pro strýčka Googla: Ve školičce HAPPi KyDS jsou jedině happy kids.


plástev